Blog

  Alerjik konjonktivit çeşitleri ve tedavisi

  Medicana Bahçelievler Hastanesi Göz Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Özgür Yaşar, göz alerjileri yani alerjik konjonktivit hakkında önemli bilgiler verirken alerjinin göz altı morluğu gibi ciddi hassasiyetler oluşturduğunu belirtti. Allerjik konjonktivitç..

  Okul öncesi göz muayenesi uyarısı

  İZMİR’deki Kaşkaloğlu Göz Hastanesi’nin Başhekimi Op. Dr. Bilgehan Sezgin Asena, çocuklara okul öncesinde mutlaka göz muayenesi yaptırılması gerektiğini söyledi. İstatistiklere göre gelişme çağındaki her 4 çocuktan birinde görme b..

  TEKNİK BULUŞLAR "CARL ZEISS"

  1912 Punktal camın buluşu, görntüyü bir noktada toplayan dnyanın ilk eksensel simetrik gözlük camı. 1959 ET'nin buluşu- İlk kez antirefle kaplama teknolojisi gözlük camında uygulanıyor. 1938 Grandal HS progresif cam buluşu. Optimal binoküler g&..

  ATLANTİK ORMANLARINI VE MARC BY MARK JACOBS

  Hayır amaçlı projelere bağlantılarıyla tanınan Marc by Marc Jacobs, dünyadaki ekolojik açıdan önemli bölgeleri ve su kaynaklarını muhafaza etmek için liderlik eden The Nature Conservancy’nin yeni oluşturduğu projesi "Bir tohum ek – Ağacını yeti..

  FLAIR, GÖZLER İÇİN MÜCEVHER !

  Flair ürün yelpazesini yeniden yapılandırmaya gidiyor!!! Bu yapılanmada, Flair, Art Couure ve Pure adın da üç gözlük çeşidi ürettiler. Bu arada, Ağustos 2011'den itibaren satışa sunulan art couture serisi tamamen yep yeni ürünlerden ol..

  1 2 
Yukarı Çık